Kanady 60 pro útvary VMV, originál, pravá kůže s přezkami, nepoužité

Kód: 2111/7
Novinka
7 hodnocení
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Skladem - do tří dnů máte doma
Velikost nohy
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vysoké kožené kanady 60, obuv pro jednotky Vojsk ministerstva vnitra, Československo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Boty 60 policie slouží k ochraně nohou proti povětrnostním vlivům. Byly jimi vybaveny příslušníci Vojsk ministerstva vnitra.
  • Kanady jsou šněrovací, derbového střihu s našitými spinkami, opatřené napínacími stélkami a mezipodešví. V botě jsou vkládací stélky. Spinka má dva upevňovací pásky a rámečkové přezky. V nártu a středem všitého jazyka je našita kožená podšívka.
  • Šněrovadla délky 120 cm.
  • Barva: černá
  • Materiál: vrchy - přírodní useň s voděodolnou úpravou; podšívka - hovězinová přírodní useň; napínací stélka - spodková přírodní useň; podešev a patník - pryžová směs; podpatek - tvrdá pryž; vkládací stélka - celulóza nebo polyetylén; šněrovadlo - bavlna s příměsí polyamidu.
  • Ošetřování: boty se čistí denně od prachu, bláta, zbytků mazadel nebo jiných nečistot hladkým hadříkem, suchým kartáčem na bláto a konzervují leštidlem na obuv. Vkládací stélky se vyjímají z bot a suší nebo alespoň v botách postaví. Minimálně jednou za tři měsíce se boty konzervují mazadlem na obuv. Mazadlo se nanáší na očištěné, suché nebo mírně vlhké boty ve zcela slabé vrstvě a dobře se do usně vetře. Vsakování trvá 2 až 5 h. Po vsáknutí se obuv přeleští suchým hadrem nebo kartáčem.