Novinky

12.10.2017
Plaťte u nás z pohodlí domova platební kartou

Nově už za originál, který si pořídíte OdVojáků.cz, můžete pohodlně platit Vaší platební kartou.

více

Přijímáme online platby

Loga kreditních karet

Dotazník

Na OdVojaku.cz mi chybí
Počet hlasů: 567

Kontakt

TREFA Vojenský prodej s.r.o.
602 486 995
728 219 767

Pláštěnka JP 75 v balíčku, originál AČR, nepoužitá

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 4 hodnocení
 

Pláštěnka JP 75 v balíčku, originál AČR, nepoužitá Pláštěnka JP 75 v balíčku, originál AČR, nepoužitá Pláštěnka JP 75 v balíčku, originál AČR, nepoužitá Pláštěnka JP 75 v balíčku, originál AČR, nepoužitá

 

Vojenská pláštěnka JP-75, army ČSLA (AČR), pláštěnky ve výprodeji.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně vyprodané Momentálně vyprodané Momentálně vyprodané
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 57,85 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 70 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 0094/2 0094/3 0094/1 Zvolte variantu
Kategorie Polní výbava
 

Pláštěnka JP
balíček Pláštěnky army originál jsou zelené s kapucou sbalené do balíčku. Obsahují boty, rukavice a pláštěnku. Oceníte při plískanicích a nečase za deště, za větru, na kolo, kdy ochrání celé Vaše tělo.  Lehká, navléká se přes hlavu.

Protichemická pláštěnka JP-75  používaná ČSLA a AČR. Pláštěnka byla určena k ochraně před chemickými bojovými látkami a radioaktivním spadem, proto je z velmi pevného zesíleného PVC ve vojenské olivové barvě. Součástí balení jsou i protichemické přezůvky, chránící celé nohy  až nad kolena. Kromě původního bojového určení lze pláštěnku využít jako velmi trvanlivou ochranu jednotlivce před deštěm a povětrnostními vlivy. Přezůvky lze využít například k brodění. Univerzální velikost. Souprava je součástí výbavy každého vojáka. Poskytuje ochranu povrchu  těla proti kapkám všech kapalin (s výjimkou organických rozpouštědel) a radioaktivnímu prachu. Může se rovněž použít ke krátkodobé ochraně proti zápalným látkám jako je napalm a k nouzové ochraně proti účinkům světelného a tepelného záření jaderného výbuchu. Souprava se skládá s pláštěnky, rukavic a přezůvek. Je vyrobena z modifikovaného vysokotlakého polyetylénu, který má samozhášecí vlastnosti. Soupravu lze využít jak k vojenským účelům, tak i k zemědělským pracím (postřik stromů nebezpečnými kapalinami). Souprava JP-75 je určena jako prostředek jednorázového použití (pro použití v radioaktivním prostředí jako prostředek vícenásobného použití).

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.